Montaż okien

Montujemy okna sprawnie i fachowo na terenie Warszawy i okolic.

Profesjonalny montaż okien PCV

Podczas każdej wymiany, demontażu i montażu okien, które wykonujemy dla naszych klientów, ważnych jest dla nas kilka czynników. Po pierwsze, istotna jest dla nas terminowość i zawsze staramy się pod tym względem być niezawodni. Po drugie, naszych monterów cechuje fachowość, dokładność oraz duża wiedza i doświadczenie, co pozwala na zapewnienie Wam jakości montażu. Po trzecie natomiast, dbamy również o estetykę, porządek i czystość – zarówno w trakcie montażu okien, jak i już po wykonaniu dla Was usługi.

 

Przed wymianą okien nie pozostaniecie również bez fachowej rady, ponieważ nasi specjaliści służą też doradztwem. Nie tylko dostaniecie u nas okna Aluplast, EkoSun, czy Veka z montażem, ale też dowiecie się, jakie wybrać, aby były one zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne dla Waszego wnętrza. Skorzystajcie z doświadczenia naszych fachowców.

ZAMÓW POMIAR
Nasza specjalność to montaż, demontaż i wymiana okien wielu marek i rodzajów. Montujemy m.in. okna PCV, złoty dąb, balkonowe, harmonijkowe, przesuwane, plastikowe, czy dźwiękoszczelne. Dojeżdżamy do klientów z wielu miejscowości z całego obszaru województwa mazowieckiego – np. z Warszawy, Pruszkowa, Piaseczna, Otwocka, Wołomina, Zielonki, Łomianek, Marek, Ząbek, Jabłonnej oraz innych, okolicznych miejsc.

Podczas montażu okien niezwykle ważna jest jakość wykonania tej usługi. Nawet najlepszej jakości okna można bowiem zepsuć, nieumiejętnie je montując. Okno powinno stanowić całość ze ścianą, nie można sobie pozwolić na odkształcenia, czy pękanie profili.

Montaż okien krok po kroku

Pierwszym, co powinniśmy wykonać podczas montażu okien, jest odpowiednie przygotowanie muru, czyli jego oczyszczenie i w razie potrzeby – zagruntowanie. Okno odpowiednio przygotowujemy i umieszczamy w otworze. Tym, co najważniejsze w tym momencie, jest dopasowanie i wypoziomowanie okna tak, aby zachować odpowiednią szczelinę dylatacyjną.

Ościeżnicę stabilizujemy klinami rozporowymi, po czym montujemy samo okno. Zwilżamy mur wodą, nakładamy piankę montażową oraz odcinamy jej nadmiar po zastygnięciu. Przyklejamy taśmę paroszczelną i wstawiamy skrzydła. Po wykonaniu tych prac można przystąpić już do wykończenia ściany.

 

Jakość okna

Oprócz jakości montażu okien PCV, istotną kwestią dla ich prawidłowości funkcjonowania, jest też oczywiście sama jakość okien, jakie wybieracie. Z tego powodu warto wybrać oferowane przez nas okna, ponieważ zapewniamy wysoką jakość samego produktu.

Montaż okien w stanie surowym

Bezawaryjne użytkowanie, wygoda – jest to możliwe tylko dzięki właściwemu montażowi okien. Zachęcamy do tego, aby w tej kwestii zaufać właśnie naszym specjalistom.

Wymiana okien skrzynkowych

Okna skrzynkowe, czyli dwuszybowe są coraz rzadziej spotykane, lecz wielu mieszkańców starych bloków, czy kamienic wciąż musi zmagać się z ich nieszczelnością i małą praktycznością. Jeśli poszukujesz więc kogoś, kto zajmie się wymianą okien skrzynkowych w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego, to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wymiana okien

Oferujemy również usługi wymiany okien, czyli demontażu okien starych i montażu nowych. Poprawicie w ten sposób energooszczędność, bezpieczeństwo i izolację cieplną w każdym pomieszczeniu.

Własna grupa montażowa!

Mówi się, że 50% sukcesu to dobry produkt. Drugie 50% to prawidłowy montaż. Sprawdzona grupa montażowa jest gwarancją niezawodności oraz czystości po instalacji.

Naszym Klientom oferujemy zatem nie tylko sprzedaż, ale także montaż okien na terenie Warszawy i w okolicach. Dla nas liczy się zadowolenie każdego Klienta, dlatego świadczymy wszechstronne usługi, poczynając od pomiarów, przez transport materiałów, aż po precyzyjny montaż.

Zamów Pomiar
close slider

Zaznacz jedno pole:
Szukam informacjiWymieniam oknaBuduję domStałą współpraca

Imię i nazwisko (wymagane)

Tel (wymagane)

E-Mail( wymagane)

Wiadomość

Dodaj załącznik