O nas

Od 2000 roku specjalizujemy się w sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium.

Jesteśmy liderem w swojej branży!

Naszym celem jest dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości, a także indywidualne oczekiwania każdego z naszych klientów. Sprzedawana przez nas stolarka wykonywana jest z nowoczesnych, trwałych materiałów, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, przez czołowych polskich producentów.

REALIZACJE

Nasza Firma…

ODC Systems działa na rynku od ponad 18 lat. Od samego początku celem naszej działalności było dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu stolarki budowlanej. Oferta produktów w miarę rozwoju firmy była zmieniana i dostosowywana do najwyższych wymagań jakościowych stawianych przed dostawcami. Dziś ODC Systems to liczący się w Europie dostawca stolarki budowlanej.

 

Od początku działalności sprzedaliśmy ponad pół miliona okien. Oferowane przez nas produkty wytwarzamy w wyselekcjonowanych zakładach produkcyjnych, bazując na komponentach wyłącznie renomowanych dostawców. Skalę i zasięg naszych działań potwierdza stale rosnący wolumen sprzedaży oraz z roku na rok powiększająca się grupa zadowolonych klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dokonujemy bezpłatnej wyceny oraz przedstawiamy atrakcyjną ofertę cenową.

 

Gwarantujemy fachową i szybką realizację każdego zamówienia na stolarkę typową i nietypową według wymagań klienta. Wszystkim zainteresowanym zapewniamy fachowe doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych.

18 lat Doświadczenia.

ODCsystems to firma z dużym doświadczeniem. Już od 18 lat działamy w branży stolarki okienno-drzwiowej. Sprzedajemy ekskluzywne okna także doradzamy naszym Klientom w ich wyborze.

Okna na wymiar

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każde okno ma standardowe rozmiary. Staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, dlatego produkujemy okna na wymiar, idealnie dopasowane do potrzeb budownictwa.

Stolarka Aluminiowa

Podążamy za najnowszymi trendami. To dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć nowoczesnych systemów z aluminium – okien i drzwi, jak i innych konstrukcji, które są lekkie oraz niezwykle wytrzymałe.

Stolarka PCV

Oferujemy wiele rodzajów okien i drzwi PCV, które spełniają nawet najbardziej wygórowane wymogi. Nasze okna i drzwi cechuje solidne wykonanie i staranne wykończenie. Produkujemy wiele modeli drzwi tarasowych.

Perfekcyjny montaż.

Nasze ekipy montażowe to profesjonaliści z długim stażem i dużym doświadczeniem w montażu stolarki.

Krótkie terminy oczekiwania na realizację.

W naszej firmie równolegle wykonuje pracę kilka ekip montażowych. Dzięki temu stolarka jest montowana zaraz po tym, jak trafi do nas od producenta, a czas oczekiwania to praktycznie czas oczekiwania na fabrykę.

Ciągły rozwój…

Pracując nad ciągły rozwojem świadczonych przez ODC Systems. produktów i usług, szczególnie skoncentrowaliśmy się na dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości produktów oraz redukcji czasu realizacji zamówień i dostaw do Klientów.

 

Obecnie ODC Systems oferuje doskonałe jakościowo wyroby oraz bardzo konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji znajdującej się na terenie krajów Unii Europejskiej.  Mając na uwadze dobro i zadowolenie naszych Klientów ciągle się rozwijamy. Z roku na rok zwiększamy nasz asortyment aby dostarczyć Państwu wszystkie niezbędne elementy stolarki otworowej.

JAKOŚĆ PRODUKTÓW ODCSYSTEMS

Klienci doceniają jakość naszych produktów zarówno w Polsce jak i Europie.
70% naszych okien sprzedajemy do klientów za granicą: do Włoch, Hiszpanii, Anglii, Skandynawii, Francji, Litwy, Łotwy i Niemiec.

a

Opinie naszych klientów!

Zamów Pomiar
close slider

Zaznacz jedno pole:
Szukam informacjiWymieniam oknaBuduję domStałą współpraca

Imię i nazwisko (wymagane)

Tel (wymagane)

E-Mail( wymagane)

Wiadomość

Dodaj załącznik