Systemy przesuwne na miarę XXI wieku

Systemy przesuwne na miarę XXI wieku

Oferujemy nie tylko najszerszy wybór systemów przesuwnych, gdyż posiadamy zarówno systemy PVC, drewniane jak i aluminiowe, ale także innowacyjne okucia, które ułatwią ich obsługę. Ogromne możliwości stwarzają okucia firmy Maco. Postawiono tutaj przede wszystkim na bezpieczeństwo. W ofercie do wyboru dostępne są zasuwnice bolcowe i hakowe oraz opcjonalnie okucie o klasie antywłamaniowej RC2. Okucia już w standardzie pozwalają na montaż skrzydeł o wadze do 300 kg, a po zastosowaniu dodatkowego wózka jezdnego może to być nawet 400 kg. Wózki wyposażone są w odciążniki skrzydła, które przejmują cały ciężar skrzydła na siebie odciążając w ten sposób rolki.

Istotną kwestią, w szczególności w systemach HST, jest to aby działy one cicho oraz przy użyciu niewielkiej siły. Okucia Maco doskonale spełniają swoją rolę w tym zakresie… i to przez długi czas. Żywotność wózków jezdnych zwiększają bowiem specjalne szczotki, w które wyposażone zostały wózki jezdne. Za każdym razem, kiedy skrzydło jest przesuwane szyna jezdna jest czyszczona, co sprawia, że wózki działają znacznie dłużej.

Jednym z ważniejszych elementów okucia drzwi HST, które mają ogromny wpływ na sposób ich użytkowania, jest próg. Naszym Klientom dajemy możliwość zastosowania niskiego progu GFK o wysokości zaledwie 25 mm (próg dostępny dla systemów Salamander). Próg spełnia europejskie normy tzw. „Budownictwa bez barier”, a dzięki temu, że zbudowany jest z włókna szklanego to charakteryzuje się niespotykaną w progach aluminiowych sztywnością, co zwiększa komfort użytkowania i niezawodność całej konstrukcji HST.

No Comments

Post A Comment

Zamów Pomiar
close slider

Zaznacz jedno pole:
Szukam informacjiWymieniam oknaBuduję domStałą współpraca

Imię i nazwisko (wymagane)

Tel (wymagane)

E-Mail( wymagane)

Wiadomość

Dodaj załącznik